Přijďte s mou podporou prozkoumat vzorce, které vás omezují, ovlivňují kvalitu vašeho prožívání a brání vám plně rozvinout váš osobitý potenciál.

Naše životy ovlivňují do velké míry vzorce, které jsme si vytvořili v raném dětsví. Většina z nich měla své hluboké opodstatnění a jejich pravděpodobnou úlohou bylo ochránit nás. Některé nám byly „implantovány” našimi rodiči, příbuznými, učiteli nebo kamarády. Tím, že jsme tyto vzorce přijali jako naši součást, potlačili jsme částečně svou pravou identitu a přirozenost. Pokud máte někdy pocit, že život který žijete není váš, nastal čas podívat se, čí život vlastně žijete.

DĚTI: on-line Životní mapa pro předškoláky a školáky do 12ti let

Školní zralost – ujistěte se, že je vaše dítě skutečně zralé a zvlídne nástup do školy.

Příprava na příchod sourozence – řešte možné problémy s předstihem a pomožte dítěti překlenout náročné období.

Změna školy – usnadněte maximálně dítěti vstup do nového prostředí a kolektivu.

Rozvod rodičů nemusí být pro dítě traumatizujícím zážitkem. Díky mapě můžete načasovat rozvod podle psychického stavu dítěte a lépe dítě na novou situaci připravit. Zjistěte na co je dítě citlivé a tyto oblasti oštřete předem.

Úmrtí v rodině – zpracovat a ustát smrt blízkého člověka je často obtížné nejen pro děti, ale i pro dospělé. S životními mapami nebudet na problém sami.

Šikana – děti jsou často vystavené necitlivému jednání nejen ze strany spolužáků, ale také učitelů a děti o problému často až moc dlouho mlčí. S pomocí Životních map prohlédnete situaci, která dítě traumatizuje a  lépe zorientujete v možných řešeních.

ADHD, DHD, poruchy příjmu potravy, zneužívání a další…

DOSPĚLÍ:

Práce s traumatem – museli jste se ve svém životě vyrovnávat s odmítnutím, agresí, násilím, úmrtím, zneužíváním, nebo třeba nepříjemným prožitkem porodu? Budeme s traumatem pracovat velmi jemně, ale efektivně.

Naučte se mít rádi sami sebe! Proč je sebeláska v našem životě nezastupitelná a co všechno ve vašem životě ovlivňuje, když se ne/máte rádi?

Zbavte se nespavosti, deprese, úzkosti, paniky – představte si, jakou kvalitu by měl váš život, kdybyste se těchto omezujících stavů a nepříjemných pocitů zbavili…

Vystupte z role oběti – zbavte se strachu a přijměte odpovědnost za svůj život. Přijměte svou nedokonalost a radujte se z chyb, které děláte, protože jen díky nim rostete.

Vztahy a párové poradenství – ženská a mužská role, hranice, otevřenost, komunikace, intimita, léčení. Nahlédněte na svůj vztah jinak a zamyslete se, co všechno a zda vůbec jste ochotni se svým partnerem zkoumat.

Hranice – kde ve svém životě narážíte na hranice, k čemu jsou dobré a jaký je to pocit vystoupit ze své bezpečné a komfortní zóny? K čemu to vlastně je…

Naučte se komunikovat tak, aby vám ostatní rozuměli. S komunikačními typy je to jednodušší, než si možná myslíte.

Dostaňte své emoce pod kontrolu – projevujte a prožívejte své emoce bez výčitek.

Vědomé rodičovství – nevychovávejte své děti v módu autopilot, neopakujte chyby, které jste jako děti samy nesnášely. Láskyplný vztah s dětmi, vzájemný respekt a legrace jseu jen střípky toho, co vás čeká za vaši odvahu se změnit.

Vědomé početí, vědomé těhotenství a porod. Transformační a přechodové rituály. Připravte se na novou roli matky/otce vědomě, nejen fyzicky, ale také duchovně a energeticky. Individuální, párové i skupinové poradenství. Vize mého porodu.

Vize – žijete svůj sen? Děláte v životě to, co vás baví a co si přejete? Jaké jsou vaše přirozené dary a využíváte je při své práci? Společně budeme zkoumat váš jedinečný potenciál a hledat okruh činností, které vás budou vnitřeně naplňovat. Naučím vás, jak materializovat svá přání ve hmotě tak, aby se uskutečnila.

Syndrom vyhoření – jak najít ztracenou radost, chuť a motivaci do práce?

V rámci svého poradenství a individuálních sezení s dospělými klienty používám obraz, zvuk, pohyb a řadu dalších technik, které jsem si osvojila při sebezkušenostním rozvoji. Aktuálně pracuji se skupinami i jednotlivci a maximálně se snažím propojovat svou práci s přírodou a Duchem. Po předchozí domluvě s dospělým klientem zařazuji i některé šamanské techniky, imaginaci, meditaci, vědomé snění, učím klienty přístupovat k životu v absolutní důvěře ve vyšší vedení a vytvářet osobní rituály.